Volné pracovní místo  Elektromechanik - Praha

Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 30 000–55 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, vyspělou českou firmu působící v oblasti vývoje a výroby zkušebních systémů pro detekci vad materiálu na dílech pro letecký, automobilový, železniční a ropný průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik.

Náplň práce:

  • Elektro montáž silno a slaboproudé výstroje námi vyráběných zkušebních strojů a výrobků (systémy do 1000V)
  • Oživování strojů
  • Zkoušení, ladění, pokusy a kalibrování strojů
  • Podílení se na vývoji nových zařízení
  • Možné služební cesty na instalace zařízení po ČR a v zahraničí – dle dohody
  • V budoucnu (dle délky předchozí praxe) možnost organizace práce elektro dílny a vedení menšího počtu kolegů (cca 1-3 elektromechanici) a s tím související činnosti:
  • Vedení příručního elektro skladu
  • Podílení se na tvorbě plánu výroby a zodpovídání za jeho dodržování
  • Koordinace práce s mistrem mechanické dílny
  • Zodpovědnost za dodržování výrobní dokumentace a vyplňování předepsaných dokumentů

Požadujeme:

  • Min. vyučen v oboru elektro
  • Platné oprávnění dle vyhl. 50/1978 nebo NV 194/2022 Sb.
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci a schématech
  • Zkušenost s elektroinstalacemi ve strojírenství
  • Přehled v oblasti silno a slaboproudé technologie
  • Schopnost umět dobře komunikovat
  • Schopnost řídit lidi – výhodou
  • Zkušenosti s řídicími systémy PLC Siemens – výhodou
  • Zájem se v této oblasti dál rozvíjet
  • Znalost angličtiny – výhodou
  • Samostatnost
  • Vhodné i pro absolventy s praxí při studiu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP u české, středně veliké, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost vybrat si náhradní volno v rámci kalendářního roku
  • 5 týdnů dovolené
  • Časem možnost služebních cest (ČR i zahraničí – EU, Asie, …)
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Hrazený telefon s 5 GB dat; možnost přidat jedno další soukromé číslo pod výhodný firemní tarif (nehrazeno)
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Odborná školení dle potřeb
  • Pestrou smysluplnou práci – výroba společensky důležitých produktů zajišťujících např. bezpečnost letecké dopravy apod.
  • Spolupráci na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD), možnost parkování
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Nadstandardně přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy a lidský přístup vedení
  • Nástup: možný ihned nebo dle domluvy
  • Lokalita pracoviště: Praha – Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.